Tarptautinis VDU žurnalas – tarp cituojamiausių pasaulyje

Tarptautinė citavimo informacijos duomenų bazė „Web of Science“ paskelbė sąrašą žurnalų, turinčių aukščiausius cituojamumo rodiklius (įtakos faktorius, angl. Journal Impact Factor). Tarp jų aukštą 12 vietą užėmė ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) kartu su kitais pasaulio universitetais redaguojamas žurnalas „International Journal of Educational Technology in Higher Education“.

Pirmąsias vietas reitinge užėmė žurnalai „Research Policy“, „Internet and Higher Education“ ir „Higher Education“. Reitinge vertinamas įtakos faktorius – vidutiniškai kiek kartų per metus yra pacituojami žurnalo straipsniai.

Žurnalą „International Journal of Educational Technology in Higher Education“ leidžia VDU, Atvirasis Katalonijos universitetas (Ispanija), Andų universitetas (Kolumbija) ir Dublino miesto universitetas (Airija).