Tarptautiniame seminare diskutuos apie įgalinančius tyrimus socialiniame darbe

1327

Gruodžio 2–3 dienomis Europos socialinio darbo tyrimų resursų centras (European Resource Centre for Research in Social Work, ERCSW) ir Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultetas kviečia į tyrimų metodologijos seminarą „Insider’s view as a starting point, the keystone to a change in dealings based on power in participative research in social work“. Seminaras vyks anglų ir prancūzų kalbomis

Tai jau aštuntasis asociacijos seminaras, kuriame plėtojami ir diskutuojami epistemologiniai ir metodologiniai socialinio darbo tyrimo aspektai.

Seminaro metu mokslininkai iš Lietuvos, Prancūzijos, Lenkijos, Belgijos ir JAV diskutuos apie įgalinančius socialinio darbo tyrimus. Šio tarptautinio seminaro metu bus keliami klausimai apie į požiūrio iš vidaus poziciją tyrime, kai, prioretizuojant „tiriamojo“ asmens perspektyvą, bus kvestionuojama objektyvių ir ekspertinių žinių hegemonija. Tokiu būdu seminare bus aktualizuoti galių santykiai tiek tyrimo procese, tiek ir socialinio darbo reiškiniuose. Šie klausimai seminaro metu tiesiogiai bus susieti su tyrimo dalyvaujant metodologijos ypatumais, o taip pat ir su įgalinimo konceptu. 

Pranešimų pagrindu parengti ir recenzuoti straipsniai bus spausdinami žurnale „Socialinis darbas. Patirtis ir metodai“. Mokslininkai maloniai kviečiami dalyvauti seminare.

Seminaro programą (anglų kalba) rasite čia.

Dėl papildomos informacijos ir dalyvavimo seminare prašome kreiptis į VDU Socialinio darbo katedros profesorių Joną Ruškų (j.ruskus@smf.vdu.lt).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.