Tarptautinė „Šlovės laboratorija“ ieško mokslo talentų

964

Jau ketvirtus metus iš eilės Britų taryba Lietuvoje organizuoja tarptautinį mokslo komunikacijos konkursą “Šlovės laboratorija” (angl. FameLab). Dalyviai kviečiami registruotis iki balandžio 23 d.

„Šlovės laboratorija“ – tai tarptautinis konkursas, skirtas atrasti iškalbingiausius mokslo talentus, kurie sugebėtų paprastai ir įdomiai atsakyti net ir į sudėtingiausius klausimus apie mokslą. Konkurse gali dalyvauti visi studentai ir jaunieji mokslininkai, atstovaujantys biomedicinos, fizinių, technologijos ir žemės ūkio mokslų sritims.

Dalyvavimas konkurse – tai puiki proga studentams ir jauniesiems mokslininkams sustiprinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, praplėsti pažinčių ratą bei atstovauti savo universitetą ir mokslo sritį visuomenėje. Konkurso laimėtojas keliaus į tarptautinį finalą, kuris vyks Cheltenhamo mokslo festivalio metu Jungtinėje Karalystėje.

Kodėl verta dalyvauti?

  • Sustiprinsite viešojo kalbėjimo įgūdžius.
  • Dalyvausite mokymuose su garsiausiais mokslo komunikacijos specialistais: radijo stoties „BBC Radio 4“ žurnalistu ir laidos „The Material World“ vedėju Quentinu Cooperiu bei viešojo kalbėjimo meistru, aktoriumi Andriumi Žebrausku.
  • Praplėsite pažinčių ratą ir susipažinsite su įvairiausių sričių mokslininkais ir bendraminčiais.
  • Laimėsite konkurso rėmėjų prizus. Publikos simpatijų nugalėtojui žadamas modernus LED televizorius.
  • Nugalėtojas keliaus į Cheltenhamo mokslo festivalį D. Britanijoje ir atstovaus Lietuvai tarptautiniame konkurso etape.

Daugiau informacijos teikiama ir registracija vykdoma „FameLab“ tinklalapyje. Registracija vyksta iki balandžio 23 d.

„FameLab“ puslapis socialiniame tinkle „Facebook“

Plačiau apie „Šlovės laboratoriją“ – tel. +370 679 32393, el. paštas austevalinciute@britishcouncil.lt.

Renginio skelbimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.