Tarptautinę savanorių dieną apdovanoti geriausieji VDU savanoriai

Gruodžio 5 d. visas Pasaulis švenčia tarptautinę Savanorių dieną. Šia proga, VDU vykoVDU Savanorių dienos vakaras, į kurį buvo pakviesti aktyviausi savanorystės programos studentai. Šis apdovanojimų vakaras buvo rengiamas primą kartą universitete.

Jo metu paskelbtos net 5 nominacijos.. Kiekvienas nominuotas gavo padėką, o nugalėtojas ir statulėlę. „Metų naujoko“ nominaciją paskelbė VDU Studijų prorektorė doc. dr. Laima Taparauskienė. Šiais metais prie savanorystės programos prisijungė ir labiausiai savanoriškoje veikloje pasižymėjo Indrė Baltakytė, kuri ir laimėjo „Metų naujoko“ nominaciją. Geriausią šių metų mentorių paskelbė ir apdovanojimą įteikė studentų atstovybės prezidentė Greta Šmaižytė. „Metų mentorius“ buvo renkamas,vykdant pirmakursių apklausą ir atsižvelgiant į administracijos pastebėjimus, paaiškėjo, kad geriausio šių metų mentoriaus titulą iškovojo Neringa Barauskaitė. Kita nominacija – „Iniciatyviausias savanoris“ atiteko Karoliui Lapačinskui, o apdovanojimą įteikė 2017 metų „V2“ apdovanojimuose išrinkta kaip geriausia savanorė Karolina Vitkutė. Šiais metais „Metų savanoris“ ir „Metų savanorė“ buvorenkami, atsižvelgiant į tai, kas surinko daugiausiai savanoriavimo valandų universitete. „Metų savanorį“ paskelbė karjeros centro vyresnioji koordinatorė Silvija Dargvainytė ir šį apdovanojimą gavo Vygantas Valma. „Metų savanorę“ merginą paskelbė Studentų reikalų departamento direktorius Mantas Simanavičius. Ja tapo Justina Šišaitė.

Vakarą papuošė VDU Menų centro kolektyvų pasirodymai. Nuostabias dainas dalyviams atliko VDU mišrus choras „Vivere Cantus“ (vadovas Rolandas Daugėla), o lotynų ritmais savo šokius pristatė VDU Solo Latino kolektyvas (vadovė Silvija Dargvainytė). Šiltą vakaro atmosferą kūrė vakaro vedėjas Laurynas Nikelis, o saksofono garsais užbūrė VDU Muzikos akademijos studentas Gytis Murauskas.

VDU savanorių dėka, nuolat kuriama pridėtinė vertė pačiam universitetui, bendruomenei ir visuomenei.