Tarpdalykinėje konferencijoje – apie naratyvą

1351

Gegužės 19–20 d. VDU Lietuvių literatūros katedra kviečia visų pakopų studentus dalyvauti mokslinėje konferencijoje „Naratologiniai studentų skaitymai 2014“ ir diskutuoti apie naratyvo savybes ir funkcijas.

Jau trečiąkart organizuojamoje tarpdalykinėje mokslinėje konferencijoje dalyvauti kviečiami įvairių mokslo sričių doktorantai, magistrantai ir bakalaurantai. Dalyviai diskutuos apie naratyvą, kuris, anot Davido Hermano, yra „fundamentalus būdas sisteminti žmogaus patirtį ir tikrovės modelių konstravimo įrankis“.

Dalyvių anketas su 12 minučių santraukomis (apie 500 žodžių) galima siųsti iki balandžio 23 d. el. paštu j.petrulionyte@hmf.vdu.lt. Santraukoje studentai kviečiami išdėstyti ir apibūdinti tyrimo problemą (naratyvo ar naratyvo teorijos aspektą), kurią jie imsis spręsti panaudodami konkrečią atvejo studiją; patalpinti ją į ankstesnių mokslinių tyrimų kontekstą; bei nurodyti, kaip jų prieiga praturtins, patobulins ar parems ankstesnius tyrinėjimus šioje srityje. Informaciją apie atrinktus pranešimus organizatoriai išsiųs iki gegužės 5 d.

Daugiau informacijos teikia Justina Petrulionytė (j.petrulionyte@hmf.vdu.lt).

Konferencijos skelbimas

Dalyvio anketa

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.