Švietimo kaitai skirtame forume – mokslo ir praktikos dialogas

Birželio 12 d., trečiadienį, 9 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje vyks švietimo kaitos aktualijoms skirtas forumas „Mokslo ir praktikos dialogas švietimo transformacijai“.

Forumo tikslas – išryškinti gaires švietimo kaitai remiantis mokslinių tyrimų išvadomis ir diskusijomis tarp mokslininkų, kurie tyrinėja ugdymosi sėkmę lemiančios geros mokyklos prielaidas bei tapsmą nuo ikimokyklinio iki vidurinio ugdymo lygmens, pedagogų, ugdymo įstaigų vadovų ir švietimo politikų. Forumo dalyviai – mokslininkai, tyrinėjantys sėkmingo švietimo prielaidas Lietuvoje ir užsienyje, pedagogai praktikai ir ugdymo įstaigų vadovai.

Forumo programa.

Registruotis į forumą galima iki birželio 9 d. Registracijos forma

Forumo dalyviams bus išduodamos pažymos apie dalyvavimą renginyje. Pažymos kaina – 5 EUR. Universiteto rekvizitai mokesčiui – čia.