Svečiai iš Kanados Monctono universiteto skaitys paskaitas VDU

378

Spalio 23–25 dienomis VDU lankysis svečiai iš Kanados Monctono universiteto: prof. Pierre-Marcel Desjardins ir doc. dr. Christophe Traisnel. Svečiai ne tik aptars universitetų bendradarbiavimo klausimus, bet ir skaitys viešas paskaitas VDU studentams spalio 24 d., trečiadienį, 11–13 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-312).

Paskaitų temos:

  • Kanados socio-ekonominė politika ir jos ypatumai Š.Amerikos kontekste; Kanados – JAV – Meksikos (USMCA) naujoji prekybos Sutartis (anglų kalba)
  • Kanados integracinė politika (prancūzų kalba su vertimu į lietuvių kalbą).

Prof. Pierre Marcel-Desjardins nuo 1990 m. dėsto ekonomiką Monctono universitete, yra ekonomikos mokslų daktaras. Jo dabartiniai mokslinių tyrimų projektai skirti regionų ir kaimo plėtrai, viešajai politikai ir prekybai. Dirbo Kanados ir Naujojo Brunsviko vyriausybėse, taip pat buvo pakviestas prisijungti į Jungtinių Tautų ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO) kaip ekonomikos vystymosi specialistas.

Doc. dr. Christophe Traisnel yra Monctono universiteto Aukštosios viešųjų studijų mokyklos direktoriaus pavaduotojas, Kanados kalbinių mažumų Instituto (ICRML) asocijuotas mokslo darbuotojas, Paryžiaus II universiteto Administracijos ir politikos studijų centro asocijuotas narys, Lilio II ir Paryžiaus II universitetų diplomantas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.