Susipažinome su „Pasaulio lietuvio“ akiračiais

1974

Balandžio 18 d. VDU Lietuvių išeivijos institute vyko susitikimas su naujuoju periodinio leidinio „Pasaulio lietuvis“ redaktoriumi, Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos pirmininku Kęstu Pikūnu. Susirinkusieji diskutavo, kaip keičiasi pasaulio lietuvijos nūdiena ir ateities vaizduotė, ir kokia misija laukia naujosios laikraščio redakcijos. 

Atnaujinto Lietuvoje leidžiamo leidinio „Pasaulio lietuvis“ tikslas – pristatyti pasaulio lietuvių bendruomenės gyvenimą, puoselėti lietuvybę, pilietiškumą, išlaikyti ir stiprinti užsienio lietuvių ryšius su Lietuva. Žurnale siekiama suteikti galimybę suprasti dažnai iškreiptą pasaulio lietuvio sąvoką ir globalios Lietuvos kūrimo svarbą. „Siekiame apjungti pasaulio lietuvių bendruomenę, juk Lietuva čia ir ten, užsienyje, yra vienoda. Svarbiausia sukurti dialogą“, – teigė K. Pikūnas.

Pokalbyje dalyvavo ir moderavo Mykolas Drunga ir Egidijus Aleksandravičius.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą ir Luko Motiejūno (lukas.motiejunas@fc.vdu.lt) videoreportažą. Visą diskusiją galite žiūrėti adresu live.tvdu.lt/​content/​pa-intis-su-pasaulio-lietuvio-akira-iais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.