loader image

Suomijos profesorė – apie mokslininko vaidmenį socialinei politikai

Gegužės 6 d., pirmadienį, 11:15 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 312 aud.) vyks Suomijos sveikatos ir gerovės nacionalinio instituto profesorės Marja Holmila paskaita apie mokslininko vaidmens įtaką socialinei politikai. Joje bus akcentuojama tai, kas žinoma apie socialinės politikos reikšmę, tyrinėtojo rolę bei intervencijos priemonių vertinimo metodus. Autorė paskaitas iliustruos pavyzdžiais iš savo tyrinėjimų patirčių.

Profesorė Marja Holmila  yra viena žymiausių alkoholio srities tyrinėtojų, alkoholio žalą  ir pagalbos galimybes tyrinėjanti jau  40 metų. Profesorė yra piktnaudžiaujančių alkoholiu tėvų žalos vaikams, su alkoholiu susietos žalos prevencijos bendruomenėje, šeimos ir alkoholio, alkoholio ir prievartos, moterų alkoholio vartojimo bei paslaugų vertinimo sričių ekspertė.

Daugiau informacijos teirautis Viešojo administravimo katedros prof. Ilonos Tamutienės elektroniniu paštu ilona.tamutiene@vdu.lt.

Į Vytauto Didžiojo universitetą profesorė atvyksta pagal „ERASMUS+“ programą.