Suomijos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti – ekspertų diskusija

991

Gruodžio 18 d. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete vyks ekspertų diskusija, skirta Suomijos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Fakultete lankysis Suomijos ambasadorius Lietuvoje Christer Michelsson ir Helsinkio universiteto profesorius Henrik Meinander, kuris pristatys savo išleistą knygą apie Suomijos istoriją („A History of Finland: directions, structures, turning points“), taip pat VDU mokslininkai dr. Linas Venclauskas, dr. Giedrius Janauskas, dr. Sima Rakutienė, dr. Tomasz Blaszcak ir kt.

Diskusijoje bus analizuojamas Suomijos vaidmuo regione, santykiai su Rusija ir Švedija, Suomijos istorinis naratyvas, transformacija ir tapimas nepriklausoma, modernia valstybe. Suomija šalies nepriklausomybę paskelbė 1917 m. gruodžio 6 d.

Diskusija vyks gruodžio 18 d., pirmadienį, 14 val., VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23,  312).

Daugiau informacijos teikia VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekanė dr. Sima Rakutienė (sima.rakutiene@vdu.lt).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.