loader image

Sunkiosios atletikos čempionate – prizinės vietos VDU ŽŪA studentams

Praėjusią savaitę Klaipėdoje vyko Lietuvos universitetų studentų sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo 4 studentai iš VDU Žemės ūkio akademijos.

Svorio kategorijoje iki 89 kg Mindaugas Janulis rovimo veiksme iškėlė 120 kg, o stūmimo veiksme įveikė 140 kg ir iškovojo aukso medalį.

Svorio kategorijoje iki 67 kg Ričardas Pupeikis rovimo veiksme iškėlė 70 kg, o stūmimo veiksme – 90 kg ir iškovojo sidabro medalį.

Svorio kategorijoje iki 96 kg auksą iškovojo dvikovės sumoje 272 kg (122 kg +150 kg) iškėlęs Dovydas Sužiedelis, o sidabras atiteko Jonui Neveckai, kuris bendroje sumoje iškėlė 266 kg (117 kg + 149 kg).