Sukurk VDU komiksų stilių!

1583

Vytauto Didžiojo universitetas pradeda ilgalaikį meninį, marketinginį projektą ir ieško dailininkų, kurie sukurtų VDU komiksų stilių ir bendradarbiautų piešiant istorijas. Scenarijus komiksams rašys žinomi rašytojai bei scenarijų kūrėjai, todėl šiuo metu svarbus tik vizualinės aplinkos sukūrimas. Laimėtojas taps pagrindiniu komiksų serijos kūrėju.

Menininkai gali laisvai interpretuoti komiksų aplinką ir personažų įvaizdį. Dailininkai taip pat gali rinktis komiksų mokyklų (amerikiečių, prancūzų, japonų ir t.t.) stilių arba sukurti savo individualų braižą. Visgi pageidautina šviesi, nuotaikinga ir optimistinė aplinka. 

Pagrindinis veiksmas vyks šiuolaikiniame Kaune (pagrindinė aplinka Nr.1), kuriame atpažįstami miesto architektūriniai ir kultūriniai elementai. Miesto atmosfera turėtų būti gera, šviesi. Dailininkams reikėtų vengti pesimistinių niūrių nuotaikų ir spalvų.

Pagrindiniai teigiami herojai:
* Jis – studentas, išradęs teleportacijos aparatą, kurį paslėpė savo laikrodyje. Vaikino apsirengimo stilius „hipsteriškas“, „casual formal“. Jis gyvena bendrabutyje su „Erasmus“ studentu.

* Ji – studentė, paveldėjus stebuklingą medalioną iš protėvio, kuris dėstė VDU ir dalyvavo akademiniame ir visuomeniniame gyvenime tarpukariu. Medalionas merginai suteikia ypatingų protinių galių. Mergina mėgsta laisvą apsirengimo stilių, domisi kapueira, gatvės šokiais. Stebuklingas medalionas susideda iš trijų dalių, ant kiekvienos iš jų išgraviruota po raidę V, D, U. Mergina nuomojasi kambarį. Pas ją pasisvečiuoti kartais atvažiuoja jos jaunesnis brolis (moksleivis) iš kito miesto.

Herojų ir personažų išvaizda nėra griežtai apibrėžta siekiant dailininkams suteikti kuo daugiau laisvės ir palikti kuo daugiau vietos kūrybai. Plačiau apie kitus personažus ir herojus skaitykite čia.

Eskizus ir pasiūlymus prašome siųsti el. paštu p.junas@pmdf.vdu.lt iki kovo 8d. (imtinai).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.