VDU projektas. Asmenybės

Vytauto Didžiojo universitete svarbios ne tik studijos, bet ir kiekvieno kūrybinės ambicijos, vidinė motyvacija. Čia – skirtingoms kultūroms ir idėjoms palanki aplinka, tinkama visapusiškai brandinti savo asmenybę ir tapti ne vienos srities profesionalu.

Tai būdas veikti likvidžios modernybės laikais, pagerinti savo galimybes konkurencingoje darbo rinkoje ir, svarbiausia, įgyvendinti sielos troškimus. Laisvųjų menų universiteto tikslas – ugdyti ieškančius, mąstančius, nebijančius eksperimentuoti, bet kartu ir tolerantiškus žmones, kurie būtų empatiški aplinkai ir šalia esančiam žmogui.

Nepaisant augančios individualizacijos, tarpusavio ryšiai ir nuoširdus bendravimas yra tarsi durys sienoje, atveriančios įvairias patirtis ir išgyvenimus, kurie išvaduoja iš riboto, kartais netgi monotoniško gyvenimo spąstų. Universitete mes susirandame draugų ir bičiulių, svajojame, kartu leidžiame laisvalaikį, įsimylime – gyvename.

Norime suteikti Jums kuo daugiau progų susipažinti su asmenybėmis, kurios augo, tobulėjo, skleidėsi tarp Vytauto Didžiojo universiteto sienų ir už jų ribų. Tęstiniame interviu cikle „VDU projektas. Asmenybės“ kalbiname VDU absolventus, dėstytojus, kitus bendruomenės narius, domimės, ką jie veikia ir kuo gyvena šiandien. Juk universitetas – tai visų pirma žmonės. O neribotos galimybės augti ir atrasti save atsiveria tuomet, kai dalinamės idėjomis ir tiesiog būname kartu.

Susipažink!