VDU universitetinis priėmimas

Vytauto Didžiojo universitete vyksta universitetinis priėmimas į pirmosios pakopos ir bakalauro studijas. Tai universitetinis priėmimas, kurio metu stojantieji gali pretenduoti į pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Dokumentų pateikimas

Asmenys, norintys dalyvauti universitetinio priėmimo konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, nuo rugpjūčio 1 iki 21 dienos (stojantieji į menų krypties ir ugdymo mokslų krypties programas – iki rugpjūčio 19 d.) turi užpildyti elektroninį priėmimo prašymą,  ir pateikti šiuos dokumentus:

Universitetinio papildomo priėmimo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 23 d. kiekvieną stojantįjį informuojant asmeniškai. Studijų sutartys pasirašomos rugpjūčio 24 d.

Įstojusieji į valstybės nefinansuojamas (mokamas) studijas sutarties pasirašymo metu priėmimo komisijai turės pateikti dokumento (banko kvito arba bankinio pavedimo) patvirtinančio sumokėto 40 Eur registracijos mokesčio kopiją.

Įstojusieji į mokamas studijų vietas, pradinę studijų įmoką už studijas turės sumokėti iki rugsėjo 10 d. Studijų mokesčio dydis pirmąjį semestrą lygus studijų krypties (studijuojamos programos) vieno semestro studijų kainai, nustatytai LR Švietimo ir mokslo ministro įsakymu ir patvirtintai VDU Senato. Studijų programų semestro kainos 2018/2019 m.m.

Sužinok daugiau apie priėmimą į VDU

Neradai atsakymo į savo klausimą? Nori pasitikslinti? Drąsiai kreiptis į Studijų informacijos centrą žemiau nurodytais kontaktais! Iki susitikimo VDU!

Studijų informacijos centras