Priėmimas į Academia cum laude

Individualiosios studijos – tai artes liberales studijų principais grįstos ir kuratorystės pagrindu vykdomos studijos, skirtos papildomoms žinioms ir gebėjimams įgyti, tolesnei akademinei ar profesinei veiklai pasirengti. Individualiosios studijos vykdomos pagal studento poreikius, polinkius ir galimybes sudarytą papildomą studijų planą, kuris nėra studento studijuojamos pagrindinės studijų programos dalis. Plačiau apie Academia cum laude.

Kur stoti?

Susipažinkite su Academia cum laude kuratoriais ir jų siūlomomis tematikomis.

Kaip įstoti?

Į individualiąsias studijas priimami pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų VDU studentai, ne vėliau kaip nuo šešto studijų semestro. Tau tereikia:

1. Išsirinkti kuratorių
  2. Pasirinkti tematiką
  3. Parašyti motyvacinį laišką
  4. Užpildyti prašymo formą
  5. Laukti atsakymo

Dokumentus priimame iki 2019 m. vasario 10 d.

Daugiau informacijos apie priėmimą į „Academia cum laude“ pateikiama priėmimo į individualiąsias studijas taisyklėse.

Daugiau informacijos