Studentų ir darbuotojų apklausa apie „Erasmus+“ poveikį

906

Po puikių rezultatų, kuriuos pasiekė pirmieji „Erasmus“ poveikio tyrimai 2014 metais, Europos Komisija nusprendė įvykdyti tolesnius tyrimus apie „Erasmus+“ poveikį studentams, darbuotojams ir institucijoms.

Šie tyrimai įvertins mobilumo poveikį įvairiais aspektais, pavyzdžiui, studentų sėkmę darbo rinkoje, darbuotojų mokymo praktikas bei poveikį, kurį dalyvavimas programoje turėjo aukštojo mokslo institucijoms. Šią užduotį pavesta atlikti ICF ir „CHE Consult“, šiuo metu vykdantiems plataus masto studentų, darbuotojų ir aukštojo mokslo institucijų apklausą. Siekiant išmatuoti tikrąjį programos poveikį, Europos Komisija turi apklausti tiek „Erasmus+“ dalyvavusius, tiek ir nedalyvavusius studentus ir darbuotojus. Šios dvi apklausos yra skirtos:

  • studentams, kurie studijavo universitete iki 2014 m., ir dabartiniams studentams (tiek dalyvavusiems „Erasmus“, tiek nedalyvavusiems):

http://www.studentsurvey.che-consult.de

  • dabartiniams darbuotojams:

http://www.mobility-survey.org/

Atkreipiame dėmesį, kad duomenų rinkimas yra anonimiškas: ICF ir „CHE Consult“ negalės identifikuoti individualių apklausos dalyvių, nebent patys dalyviai nuspręs atskleisti savo asmeninius duomenis apklausoje.

Studentų ir darbuotojų patirtys ir atsakymai yra neįkainojamai vertingi tolesnei programos „Erasmus+“ stebėsenai, vykdymui ir tobulinimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.