Studente, tapk VDU rektoriumi!

1768

Lapkričio 16 d., Tarptautinės studentų dienos proga, VDU administracija ir Studentų atstovybė jau penktus metus iš eilės skelbia „Studentiško rektoriaus“ rinkimus – tai unikali galimybė vienai dienai tapti VDU rektoriumi. Pretendentų anketos priimamos iki spalio 29 d.

Lapkričio 16 d. universitete vyks įvairūs renginiai ir pasirodymai, o didžiausio dėmesio sulauks rektoriaus bei mokslo, plėtros, studijų ir viešųjų ryšių prorektorių vietas užėmę studentai.

„Studentiškas rektorius“ – unikalus VDU administracijos ir VDU SA projektas, leidžiantis ne tik pažinti universitetą iš vidaus, bet ir vieną dieną jį valdyti. Tai puiki proga suprasti universiteto veikimo mechanizmus, atpažinti rektoriaus ir prorektorių atliekamus darbus ir taip VDU pamatyti iš administracijos pusės. Šis projektas – tai puiki vieta jūsų idėjoms ir siūlymams gerinti universiteto veiklą, išryškinti jūsų matomus trūkumus bei tobulinti studijų procesą“, – jau tradicija tapusia iniciatyva džiaugėsi VDU Studentų atstovybės prezidentas Paulius Baltokas.

Galimybė vienai dienai pasijausti rektoriumi suteikiama pirmos pakopos 3-4 kursų bei antros ir trečios pakopų studentams. Pretendentai turi atsiųsti savo siūlomą dienotvarkę, gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką bei pasiūlyti būsimos komandos narius – keturis bet kurio VDU kurso studentus mokslo, studijų, plėtros ir viešųjų ryšių prorektorių pareigoms užimti. Anketas galima siųsti iki spalio 29 d. 20 val. el. paštu aleksandras.lipatovas@fc.vdu.lt.

Spalio 30 d. 18 val. vyks atviras VDU Studentų atstovybės valdybos posėdis, kurio metu bus nutarta, kurie kandidatai bus įregistruoti į rinkimus. Visi VDU studentai galės tiesiogiai rinkti „Studentišką rektorių“ lapkričio 10–14 d. VDU intraneto sistemoje „FirstClass“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.