Kviečiame įvertinti įvadinės savaitės renginius

2119 2

Kviečiame pirmo kurso ir vyresnius studentus užpildyti anketą internete, skirtą šių metų „Įvado į studijas VDU“ renginių įvertinimui.

Tradicinė, kiekvienais metais rengiama įvadinė savaitė pirmakursiams ir visai bendruomenei buvo kaip visuomet turininga ir kvietė ne tik į naudingus informacinius, bet ir pramoginius renginius: susitikimus su universiteto bendruomenės atstovais, žinių įvertinimus, intelektualias ir įdomias paskaitas, koncertus, muges.

Apklausoje kviečiame įvertinti šių metų įvadinės savaitės programą ir taip prisidėti prie jos kokybės augimo.

Apklausa apie „Įvadą į studijas VDU 2015“

Komentarai

Petras

absoliuciai nepatiko, nieko įdomaus ir parankaus studentui. Viską, ką išgirsti sedėmas paskaitose, gali tiesiog paskaityt knygelėje, reikalingos informacijos nepasako, todėl turi jos ieškoti pas kitus studentus ar mentorius. Išvada- visiškas laiko švaistymas. :)

Eva

Visiškai sutinku su Petro nuomone. Paskaitose pasakydavo viską tą patį ką ir knygutėje perskaityti galėjom. Asmeniškai man trūko informacijos apie moodle, firstclass, studentasvdu, apie tvarkaraščių sudarymą, apie kreditus. Visko buvo daug, bet reikalingos ir svarbios info nebuvo.