Studentams vyksta registracija į sporto ir meninės veiklos užsiėmimus

576

Kviečiame Kaune studijuojančius Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto ir (ar) meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja atitinkamai VDU Sporto arba Menų centras 2018/2019 m. m. rudens semestre. Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Vilniuje studijuojantys VDU studentai kviečiami prisijungti prie Lietuvos edukologijos universiteto Kultūros centro organizuojamų meno kolektyvų veiklų. Daugiau informacijos rasite čia.

Vilniuje VDU sportuojantys studentai turi galimybę sportuoti Lietuvos edukologijos universiteto Sporto centro vykdomose sportinės veiklos užsiėmimuose. Daugiau informacijos rasite čia.

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami sportuoti VDU Sporto centre (Technikos g.18 R), gali užsiregistruoti į specialistų rengiamas krepšinio, aerobikos, intensyvios zumbos, fizinio rengimo, badmintono ar tinklinio treniruotes, o taip pat savarankiškai sportuoti žaisdami futbolą, stalo tenisą ar badmintoną. Savarankiškai sportuojantiems reikalingas sportinis inventorius – skiriamas Sporto centro.

Studentai norėdami užsiregistruoti į VDU Sporto centro sportinės veiklos užsiėmimus 2018/2019 m. m. rudens semestre turi prisijungę prie studentų savitarnos portalo, jame pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ išsirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę ar laiką bei dieną ir paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ sportinės veiklos užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale: „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus užsiėmimus galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“. „Užsirašius“ į konkrečios sportinės veiklos užsiėmimus Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokius sportinės veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo: „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“.

Daugiau informacijos

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

NAUJIENOS! 2018/2019 m. m. rudens semestre studentai gali mokytis lindy hop šokių pamokų VDU pramoginių šokių studijoje, o merginos VDU Solo latino grupėje – moteriškumo grakštumo, lankstumo, elegancijos (anglų k. lady styling).

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų veiklos, turi užsiregistruoti į jų vykdomus užsiėmimus prisijungę prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt, pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“, išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus Menų centro kolektyvo užsiėmimus yra galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“.

„Užsirašius“ į konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus su Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokio Menų centro kolektyvo veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“.

Daugiau informacijos

  • VDU Menų centras
  • Adresas V. Čepinskio g. 5 – 404, LT-44280 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 295 586
  • Mobilus telefonas  8650 44546 (tik darbo valandomis)
  • Internetinis puslapis http://menucentras.vdu.lt
  • El. paštas menucentras@vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.