Studentams – svarbi informacija apie mokslo metų pradžią

Artėjant naujiesiems mokslo metams, VDU sveikina studentus ir primena svarbią informaciją dėl paskaitų pradžios.

Pirmo kurso bakalauro ir vientisųjų studijų studentams įvadinė studijų savaitė prasidės rugpjūčio 26 d., o paskaitos vyks nuo rugsėjo 3 d. Visa svarbi informacija ir programa skelbiama svetainėje https://ivadas.vdu.lt/.

Pirmo kurso magistrantūros studijų studentams ir visų pakopų vyresnių kursų studijų studentams paskaitos prasidės rugpjūčio 26 d., išskyrus A grupės dalykų – nuo rugsėjo 3 d.

Ištęstinių studijų studentams paskaitos prasidės pagal fakultetų nustatytus tvarkaraščius.

Tiek sugrįžtančius po vasaros atostogų, tiek pradedančius studijas studentus kviečiame prisijungti prie tradicinių „Įvadas į studijas VDU“ renginių, kurie kaip ir kasmet ne tik informatyvūs, bet ir pramoginiai.