Studentams – neformalūs susitikimai „Baigiasi studijos, o kas toliau?“

1080

Nepriklausomai, kurį kursą studentas baigė – artėjant vasarai visuomet kyla klausimas: „O kas toliau?“. Tam, kad būtų lengviau planuoti savo karjerą, VDU studentams organizuoja neformalius susitikimus „Baigiasi studijos, o kas toliau?“ su savo srities profesionalais. Neformalių diskusijų metu bei atliekant įvairias užduotis bus galima išgirsti įvairių asmeninių patarimų, kurie padės įsidarbinant, kuriant darbo vietas ar ieškant praktikos bei savanorystės galimybių.

Renginiai atviri ir nemokami visiems VDU studentams bei absolventams. Atkreipkite dėmesį, kad į visus renginius yra reikalinga išankstinė registracija.

Programa

Kovo 12 – balandžio 9 dienomis kiekviename fakultete VDU Karjeros centras organizuos susitikimus su vyresniųjų kursų studentais karjeros galimybių tema.

Kovo 22 d., 16.00 val. kavinėje „Cafedemic“ (S. Daukanto g. 28): CV vertinimo užkulisiai su Inga Staniūne.

Inga Staniūnė – „BAA Training Aviation Academy“ personalo vadovė.

Balandžio 12 d., 16.00 val. kavinėje „Cafedemic“ (S. Daukanto g. 28): „CV-Online“ seminaras „Darbo paieškos strategijos“ su Rita Karavaitiene

Rita Karavaitienė – „CV-Online LT“ – personalo paieškos ir atrankos bendrovės marketingo vadovė, lektorė, darbo paieškos klausimais konsultuoja jau daugiau nei 10 metų. „Dažniausiai aš sakau „Taip“. Taip – naujai patirčiai, išbandymams, pažintims, istorijoms, žmonėms. Sakydama „Taip“, aš keičiuosi ir tobulėju“, – mintimis dalijasi R.Karavaitienė.

Ritos žinutė studentams: „Ką veiksi balandžio 12 dieną, nuo 16 iki 17 val? Dar nežinai? O.K., tuomet pasižymėkit šitą datą savo kalendoriuj, nes būtent tuomet VDU Neformalių susitikimų metu – „Darbo paieškos strategijos” @CV-Online LT marketingo vadovė Rita Karavaitienė papasakos, ką ir kaip turėtum daryti, kad kuo greičiau gautum savo svajonių darbą. Ateisi?“.

Balandžio 19 d., 16.00 val. kavinėje „Cafedemic“ (S. Daukanto g. 28): Karjeros planavimo metodika „Personal Business Model You“ su VDU Verslo praktikų centru.

Daugiau informacijos – renginio socialinio tinklo Facebook  paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.