Studentams – naujas praktikos ir savanorystės katalogas

VDU Karjeros centro iniciatyva išleistas penktasis Praktikų ir savanorystės vietų katalogas. Jame galima rasti įvairių privačių įmonių, valstybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir Vytauto Didžiojo universiteto padalinių praktikų bei savanoriškos veiklos pasiūlymus.

Šiame kataloge galima rasti privačių įmonių, valstybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir Vytauto Didžiojo universiteto padalinių praktikų bei savanoriškos veiklos pasiūlymų.

Katalogas dar patogesnis skaityti, nes jame rasi automatinį turinį, todėl užteks paspausti ant įmonės pavadinimo, kad pamatytum jos pasiūlymą(-us).

Kiekviename praktikos ir savanorystės skelbime atskirai yra nurodyta, ar galima derinti šias veiklas su studijomis, kokiu laikotarpiu yra priimami praktikantai / savanoriai, į kurias iš siūlomų pozicijų yra kviečiami specialius poreikius turintys studentai bei kuriuose iš jų veiklos organizuojamos užsienio kalba, taip sudarant galimybę šias veiklas atlikti ir užsienio studentams.

Praktikų ir savanorystės vietų katalogas Nr. 5/ 2017 m.

Daugiau informacijos:

• VDU Karjeros centras (Studentų reikalų departamentas)
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-114, LT-44244 Kaunas
  • Internetas www.karjera.vdu.lt