Studentams ir absolventams – stažuotės JAV

2415

Iki spalio 30 d. Lietuvos studentai ir absolventai kviečiami teikti paraiškas Baltijos-Amerikos laisvės fondo (BAFF) stipendijoms, kurių laimėtojai vyks stažuotis geriausiose JAV įmonėse.

Profesinės stažuotės programa išmaniems ir ryžtingiems aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams suteikia galimybę vykti į JAV ir atlikti 6–12 mėn. trukmės stažuotę vienoje iš Amerikos įmonių.

Programos dalyviams bus suteikta iki 30 000 JAV dolerių dydžio metinė stipendija, kuri padengs kelionės, sveikatos draudimo ir gyvenimo išlaidas. Be to, studentams bus parinkta jų interesus, žinias ir karjeros planus geriausiai atitinkanti stažuotės vieta.

Kasmet apie 30 jaunuolių iš Baltijos šalių išvyksta į JAV susipažinti su šios šalies verslo aplinka ir įgyti naujų įgūdžių. „Prisimindamas JAV praleistą laiką, galiu drąsiai teigti, kad tai buvo įsimintiniausias mano gyvenimo nuotykis. BAFF stažuotė – tai ne tik tolesnei karjerai reikalingų įgūdžių įgijimas. Tai – galimybė susipažinti su nauja kultūra, puikiais žmonėmis ir mokytis iš aukšto lygio verslo lyderių“, – prisipažįsta vienas iš pirmųjų BAFF stipendiatų Justinas Krūgelis.

Svarbiausi kriterijai, renkantis stipendijų laimėtojus – kandidatų motyvacija ir aiški ateities vizija, atitiktis fondo misijai, akademiniai ir profesiniai pasiekimai bei anglų kalbos žinios. Pabaigę programą, visi Baltijos-Amerikos laisvės fondo programų dalyviai bent dvejiems metams privalo grįžti į gimtinę, kad įgytas žinias, įgūdžius ir patirtį pritaikytų Lietuvos socialinės, politinės ir verslo aplinkos plėtrai.

Baltijos šalyse Baltijos-Amerikos laisvės fondas veikia nuo 2010 m. rudens. Fondo misija – įgyvendinti į ekonomikos augimą ir demokratinių procesų plėtrą orientuotas švietimo mainų programas ir taip stiprinti JAV, Estijos, Latvijos ir Lietuvos ryšius.

Fondas investuoja lėšas į Baltijos šalių žmogiškuosius išteklius ir siūlo perspektyviems studentams ir mokslininkams tris stipendijų programas, suteikiančias galimybę gauti finansavimą ir stažuotis, studijuoti arba atlikti tyrimus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dvejus metus 78 programų dalyviai iš visų Baltijos šalių turi galimybę naudotis JAV patirtimis ir žiniomis ir taip tobulėti. Pateik paraišką iki spalio 30 d. ir galbūt tu turėsi galimybę patirti įdomiausią savo gyvenimo nuotykį!

Išsamesnė informacija apie fondo pasiūlymą, stipendijų konkurso sąlygas ir paraiškų teikimo tvarką pateikta BAFF tinklalapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.