Studentams – galimybė įgyti ECDL pažymėjimą

VDU Informatikos fakulteto dekanatas skelbia aktualią informaciją studentams dėl ECDL (European Computer Driving License) pažymėjimo.

ECDL pažymėjimą įgyti gali studentai, kurių Informatikos dalyko (C arba D grupė) galutinis pažymys yra 8, 9 arba 10. Norint jį gauti,  reikia sumokėti ECDL pažymėjimo mokestį  (35,47 €)  viešajai įstaigai „Informacinių technologijų institutas“, Lietuvoje atstovaujančiai ECDL fondui.

Sumokėti reikia per vienerius metus nuo egzamino datos, vėliausiai iki 2017 m. gruodžio 9 d. – priešingu atveju jūs prarasite teisę į minėtą pažymėjimą.

Galimybė įgyti ECDL pažymėjimą suteikiama tik tiems studentams, kurie Kompiuterinio raštingumo dalyko galutinį įvertinimą pažymiu 8, 9 arba 10 gavo 2016-2017 mokslo metų rudens sesijoje arba tokį įvertinimą gaus vėlesnėse sesijose.

Studentai, sumokėję mokestį internetu arba tiesiogiai banke (žr. duomenis banko apmokėjimui), mokėjimo kvito kopiją turi pateikti Informatikos fakulteto dekanatui vienu iš šių būdų:

• atsiųsti kopiją (išsaugotą internetinio mokėjimo kopiją ar banko pavedimo skenuotą kopiją) el. paštu,
  • atsiųsti kopiją faksu  8~37 327 896,
  • kopiją pristatyti į Vileikos g. 8-409 (darbo valandomis).

Sėkmingai išlaikiusių Informatikos dalyką ir sumokėjusių ECDL pažymėjimo mokestį studentų sąrašą Informatikos fakultetas persiunčia VšĮ „Informacinių technologijų institutas“ ir, kai ECDL pažymėjimai jau parengti, informuoja studentus „FirstClass“ sistemoje, kad jie gali atvykti į Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos g. 8-409) atsiimti savo pažymėjimą.

Atsiimdamas ECDL pažymėjimą, studentas turi pateikti studento pažymėjimą arba kitą savo asmens dokumentą su nuotrauka ir pasirašyti pažymėjimų išdavimo žurnale. ECDL pažymėjimą galima atsiimti tik asmeniškai.

Duomenys banko apmokėjimui