Studentams – apie tarptautinių mainų galimybes

1586

Rugsėjo 13-14 dienomis vyks tarptautinių mainų galimybių pristatymas, kurį rengia Tarptautinių ryšių departamentas.

  • Rugsėjo 13 d., trečiadienį, 13:30 val., renginys vyks Muitinės g. 7, 207 aud., kuriame kviečiami dalyvauti Menų, Katalikų teologijos fakultetų bei Muzikos akademijos studentai.
  • Rugsėjo 13 d., trečiadienį, 15:00 val., renginys vyks Vileikos g. 8, 226 aud., kuriame kviečiami dalyvauti Gamtos mokslų bei Informatikos fakultetų studentai.
  • Rugsėjo 14 d., ketvirtadienį, 14:00 val. renginys vyks Putvinskio g. 23, 103 aud., kuriame kviečiami dalyvauti Politikos mokslų ir diplomatijos, Humanitarinių mokslų bei Ekonomikos ir vadybos fakultetų studentai.
  • Rugsėjo 14 d., ketvirtadienį, 15:30 val. renginys vyks Jonavos g. 66, 209-210 aud., kuriame kviečiami dalyvauti Socialinių mokslų bei Teisės fakultetų studentai.

VDU studentai, kurie jau pasinaudojo siūlomomis mainų programų galimybėmis, vieningai tvirtina, kad laikas, praleistas studijuojant ar praktikuojantis užsienyje, buvo visapusiškai įdomus ir naudingas tiek profesine, tiek kultūrine ir pažintine prasmėmis.

Renginio dalyviai yra kviečiami sužinoti apie „Erasmus+“ ar „VDU dvišalių mainų“ programų galimybes, reikalavimus, partnerines mokslo ir studijų institucijas užsienyje. Renginio metu savo patirtimi bei patarimais dalinsis studijas ar praktiką užsienyje jau išbandę VDU studentai.

Prieš renginį organizatoriai kviečia susipažinti su studijų ir praktikos pagal dvišalius mainus, studijų pagal „Erasmus+“  ir „Erasmus+“ ne ES šalyse bei „Erasmus+“ praktikos konkursų sąlygomis.

Daugiau informacijos: erasmus@vdu.lt arba international@vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.