Studentai šeštąjį kartą subūrė paklausyti apie verslumo kompetencijas

Vasario 6 d. VDU Mažojoje salėje įvyko jau šeštasis VDU Verslo praktikų centro (VPC) organizuojamas renginys „Entrepreneris 6“. Renginyje kalbėjo įkvepiantys pranešėjai, o jų pasiklausyti ir kūrybinėse dirbtuvėse jėgas išbandyti susirinko Vytauto Didžiojo universiteto bei kitų aukštųjų mokyklų studentai.

Renginyje savo patirtimi dalinosi pranešėjai įvaldę komandinio darbo, kūrybiško mąstymo, emocinio intelekto ir idėjų įgyvendinimo kompetencijas. Pasak Verslo praktikų centro, būtent šios keturios savybės yra reikalingiausios šiandieniniam entrepreneriui. VPC mokymų vadovas, psichologas Liudas Švipas, beveik ketverius metus dirbęs įkalinimo įstaigoje, atskleidė, kokias verslumo kompetencijas turi kaliniai ir kaip jas ugdo nelaisvėje. Videografas, žygeivis Mantas Žalkauskas kalbėjo apie karjerą, tapusią gyvenimo būdu, ir įrodė, kad sėkmę sau galime susikurti tik mes patys. Užsispyrimo ir suplanuoto tikslų siekimo buvo galima pasimokyti iš ultramaratotininko Aido Ardzijausko. Linas Pernavas, Lietuvos policijos generalinis komisaras, kalbėjo apie policijos darbą ir įkvėpė siekti teigiamų pokyčių.

Renginiui įsibėgėjus dalyviai buvo suskirstyti į šešias komandas ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Jų metu buvo skatinama bendrauti tarpusavyje, atrasti panašumų ir užmegzti ryšius. Dalyviai plėtė savo komforto zonos ribas imdami interviu iš aukštas pareigas turinčių žmonių, o viešojo kalbėjimo ir kūrybiškumo mokėsi atlikdami improvizacijos pratimus.

Visą dieną praleidę Vytauto Didžiojo universitete dalyviai susipažino su įvairiais kūrybiniais metodais ir gretutinių studijų „Verslumo akademija“ programa, kurios mokymo principais buvo remtasi „Entrepreneris 6“ renginyje.