Studentai kviečiami registruotis į pavasario semestro studijų dalykus

Nuo sausio 28 d. prasideda pirmasis VDU studentų (išskyrus VDU Švietimo akademikos ir VDU Žemės ūkio akademijos studentus) registracijos į studijų dalykų paskaitas, seminarus ir laboratorinius darbus 2018/2019 m. m. pavasario semestrui etapas. Registracija vyks tik elektroniniu būdu, prisijungus prie VDU Studentų savitarnos portalo (toliau SSP).

Registracijos į dalykus etapai:

• pirmasis etapas nuo 2019-01-28 iki 2019-01-31;
  • antrasis etapas nuo 2019-02-04 iki 2019-02-10.

Šių etapų metu registruojasi:

• Nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų studijų studentai; nuolatinės studijų formos magistrantai; nuolatinės formos profesinių studijų studentai (išskyrus ŠA studentus*, priimtus iki 2018 m., ir ŽŪA studentus**);
  • Klausytojai; vizituojantieji studentai;
  • VDU ŠA studentai, priimti 2018 m. į šias studijų programas: Mokomojo dalyko pedagogika, Pradinio ugdymo pedagogika ir ankstyvasis užsienio kalbos mokymas, Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogika, Švietimo vadyba, Pedagogika (profesinės studijos) ir
  • VDU ŠA studentai, į programas (priimti iki 2018 m.) Karjeros valdymas, Karjera ir profesinis konsultavimas, Švietimo vadyba.

**VDU ŽŪA STUDENTAMS pagrindinė registracija į studijų dalykų paskaitas, seminarus ir laboratorinius darbus vyks:

• nuo 2019-02-11 iki 2019-02-17.

*VDU ŠA studentams, priimtiems iki 2018 m.,  registracija į pasirenkamus dalykus baigta. Į kitus studijų dalykus šį semestrą Jus užregistruos administratorės.

Studijų tvarkaraščiai