Studentai kviečiami nemokamai mokytis įvairių užsienio kalbų

Organizacija ESN VMU („Erasmus“ studentų tinklas Vytauto Didžiojo universitete) visus studentus kviečia prisijungti prie projekto „Multilingual Lithuania“ ir nemokamai mokytis užsienio kalbų.

„Multilingual Lithuania“ yra ESN VMU rengiamas kalbų projektas, kuris atveria galimybes susipažinti su įvairiomis kalbomis nemokamai. Mokymų metu studentams dėsto kiti studentai, kurie yra gan pažengę jų dėstomoje kalboje, neretai – jos gimtakalbiai. Vieną kartą per savaitę vykstančiose paskaitose dalyviai mokosi kalbų A1 arba A2 lygyje. Registruojantis galima pasirinkti ne daugiau kaip 10 kalbų. Projekto trukmė yra du mėnesiai – nuo rugsėjo 30 dienos iki lapkričio 29 dienos, o jo pabaigoje bus įteikti sertifikatai, žymintys įgautas žinias ir dalyvavimą jame.

Registracija vyksta iki rugsėjo 29 dienos.

Registracijos forma

Iškilusius klausimus dėl projekto galima siųsti  el. paštu vmu@esnlithuania.org arba parašyti žinutę į ESN VMU „Facebook“ puslapį.