Studentai dalyvavo verslios asmenybės nuostatų formavimo stovykloje

733

Kovo 9-11 dienomis „Verslumo akademijos“ studentai, dalyvaujantys „Creative LAB“ mokymų programoje, sėkmingai įveikė atrankas ir dalyvavo tradicinėje trijų dienų stovykloje Jadagonyse.

„Verslumo forumo“ renginiu pradėjusi „Creative LAB“ mokymų programa toliau buvo tęsiama verslios asmenybės nuostatų formavimo patyriminėje išvykoje Jadagonyse. Tai buvo iki šiol pati didžiausia Verslo praktikų centro organizuota stovykla – dalyvavo virš 100 studentų iš Vytauto Didžiojo universiteto, Aleksandro Stulginskio universiteto, Marijampolės kolegijos ir Šiaulių valstybinės kolegijos. Mokymų metu studentai buvo formuojami į komandas, kūrybinėse dirbtuvėse skatinami mokytis komandinio darbo principų ir priimti asmeninius ir komandinius iššūkius. Pirmąją stovyklos dieną grupėms buvo pateikti simuliaciniai probleminiai atvejai, kuriuos analizuoti padėjo „Design Thinking“ ir „MethodKit“ metodikos. Galutines išnagrinėto probleminio iššūkio idėjas dalyviai pristatė koordinatorių bei mentorių komisijai.

Viena iš Verslo praktikų centro staigmenų šiemet tapo TOM TOM – Afrikos būgnų šou, kur kiekvienas studentas susipažino ir buvo įtrauktas į bendrą grojimą. Stovyklos uždarymo dieną komandos išsidalino verslo ir socialinius iššūkius su kuriomis dalyviai dirbs iki gegužės mėnesio.

Toliau asmeninio tobulėjimo mokymai vyks kassavaitinėse paskaitose, kuriose savo patirtimi dalinsis įmonių atstovai bei darbą komandoje, ryšių mezgimą, savęs vertinimą ir kitas kompetencijas gebantys mokyti specialistai. Veikos bus tęsiamos verslumo ir kūrybiškumo kompetencijų mokymuose bei praktiniuose  verslumo ugdymo mokymuose verslo įmonėse.

Projektas „Creative LAB“ – unikali programa, kurios metu studentai aktyviai bendradarbiauja su įmonėmis ar socialiniais partneriais ir sprendžia jų pateiktus iššūkius. Tikslas – stiprinti Kauno, Marijampolės, Šiaulių bendruomenes per studentų ir verslo atstovų įtraukimą į verslumo ugdymo veiklas, kurios prisideda prie verslaus jaunimo ugdymo ir ekosistemos palaikymo. Projekte dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto, Aleksandro Stulginskio universiteto, Marijampolės kolegijos bei Šiaulių Valstybinės kolegijos studentai bei dėstytojai.

Programa truks du metus ir net 270 studentų ugdys savo verslumo bei kūrybiškumo kompetencijas, įgalinančias juos atpažinti socialines bei verslo problemas bei pasiūlyti inovatyvius jų sprendimo būdus bei 30 dėstytoju, kurie praeis verslumo ir kūrybiškumo kompetencijų mokymus ir bus pasiruošę prisidėti prie verslios asmenybes ugdymo įgytomis žiniomis.

Projektas finansuojamas 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos. Projekto Nr. 09.3.1-ESFA-K-731-01-0002.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.