Startuojantis paskaitų ciklas siūlys naujas patirtis ir diskusijas apie teatrą

1476

Kovo 2 d., trečiadienį 18 val. VDU Teatrologijos katedros „Teatro klubas“ pradeda naują paskaitų ciklą „Studentai apie teatrą“. Paskaitose bus dalijamasi jaunųjų menotyrininkų ir teatrologų atliktų tyrimų rezultatais, žiniomis apie teatro istoriją, šiuolaikinio teatro procesus, analizuojamas teatro fenomenas, su akademine ir miesto bendruomene aptariami menininkų portretai.

Pirmąją ciklo paskaitą „Lėlių teatras – ne vaikų žaidimas“ Laisvės al. 53–502 skaitys Menotyros studijų ketvirtakursė Kristina Steiblytė. Šioje paskaitoje bus siekiama parodyti, jog lėlių teatras, kuris Lietuvoje dažnai laikomas sinonimu vaikų teatrui, turi daug daugiau galimybių nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. „Lėlių teatras – ne vaikų žaidimas“ supažindins su lėlių tipais ir pristatoma, koks yra lėlių teatras yra už Lietuvos ribų.

„Teatro klubo“ organizuojamos paskaitos suteiks puikią galimybę tiems, kas nori sužinoti apie teatrą daugiau: paprasta, kasdiene kalba bus dalijamasi įgytomis žiniomis, aiškinama, pasakojama ir diskutuojama teatro istorijos bei nūdienos aktualijų klausimais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.