loader image

Startuoja naujasis VDU Sporto centro interneto puslapis

1190

Su 2017-2018 m. m. pavasario semestro pradžia startuoja naujas Vytauto Didžiojo universiteto Sporto centro oficialusis interneto puslapis, kurį galima pasiekti adresu http://sportas.vdu.lt. Tinklalapyje kiekvienas ras visą aktualiausią informaciją apie VDU Sporto centrą bei jo vykdomas veiklas.

Naujajame puslapyje visi norintys gali susipažinti su pačiu VDU Sporto centru: sužinoti jo vykdomas veiklas, apžiūrėti Sporto centro patalpas, susipažinti su taisyklėmis, išvysti administracijos atstovus ir trenerius bei, svarbiausia, greitai ir patogiai surasti kelią į VDU Sporto centrą automobiliu, viešuoju transportu, dviračiu ar pėsčiomis.

Aplankę naujosios svetainės „Laisvalaikio sporto“ skiltį, sužinosite apie universitete organizuojamas ir visiems VDU studentams prieinamas laisvalaikio sporto šakas, treniruočių laikus bei registravimosi į jas procedūrą.

Universitetą puikiai reprezentuoja vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu pripažintos sporto komandos bei individualių sporto šakų atstovai, apie kuriuos informacija pateikiama puslapio skiltyje „Reprezentacinis sportas“.

Skiltyje „Sveikatingumas“ skelbiama naudinga informacija bei patarimai sportuojantiems ir savo sveikata besirūpinantiems VDU bendruomenės nariams, kurių patogumui yra sukurta tiesioginio konsultavimo forma. Pasinaudojant šia forma galima užduoti rūpimus klausimus gyvenimo būdo ir fizinio aktyvumo temomis. Į visus užduotus klausimus atsakys savo srities profesionalai – VDU Sporto centro specialistai.

„Aktualijų“ skiltyje bus nuolat apžvelgiama turnyrų, kuriuose dalyvauja VDU sporto reprezentacinės komandos, situacija, kviečiama į VDU Sporto centro rengiamus turnyrus, nušviečiami kiti su VDU sportu ir sveikatingumu susiję dalykai. Tuo tarpu skiltyje „Įvykiai“ Jūs visada rasite VDU reprezentacinių komandų tvarkaraštį.

Tikimasi, kad naujasis VDU sporto centro internetinis puslapis bus informatyvus ir naudingas visiems VDU bendruomenės nariams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.