Startuoja informacinių renginių ciklas moksleiviams

Vytauto Didžiojo universitete (VDU) jau sausio mėnesį startavo informacinių renginių ciklas moksleiviams „Ateik į VDU – sužinok, dalyvauk, patirk!”, skirtas visiems, rimtai mąstantiems apie savo ateitį, planuojantiems būsimą profesiją ir ketinantiems pradėti arba tęsti studijas.

Renginių ciklo metu moksleivius ir gimnazistus VDU kviečia atvykti į nemokamas konsultacijas abiturientams, dalyvauti „Moksleivių dienoje VDU“, taip pat susitikti su universiteto bendruomene universitete ar  studijų mugėse Kaune ir Vilniuje.

Jau sausio 23 dieną (šeštadienį) Kaune įvyko studijų mugė moksleiviams, kur VDU pristatė atnaujintą informacinį leidinį stojantiesiems „Studijos Vytauto Didžiojo universitete / 2010“. Leidinyje abiturientai ir visi susidomėję studijomis atras aktualiausią informaciją apie priėmimą į Vytauto Didžiojo universitetą 2010 metais, sužinos, kokias studijų programas siūlo VDU, susipažins su universiteto struktūra bei ras atsakymus į kitus rūpimus klausimus. Vasario 4-6 dienomis (ketvirtadienį-šeštadienį) VDU komanda taip pat dalyvaus Vilniaus studijų mugėje.

Vasario 27 dieną startuos VDU nemokamos konsultacijos abiturientams, kurių ciklas tęsis iki pat balandžio pabaigos. Antrus metus iš eilės VDU dėstytojai kvies abiturientus iš visos Lietuvos apsilankyti universitete ir atsakingai ruoštis baigiamiesiems egzaminams drauge. Pasak VDU Studijų marketingo tarnybos direktorės Miglės Šontaitės, praėjusių metų patirtis rodo, kad moksleiviams tokios konsultacijos yra naudingos ne tik dėl įgyjamų žinių, bet ir dėl galimybės susipažinti su universiteto dvasia, čia dirbančiais dėstytojais, studentais.

Šiais metais bus organizuojamos lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, anglų kalbos, biologijos bei fizikos konsultacijos. Konsultacijos vyks vasario 27, kovo 6, bandžio 1, 2, 10, 17 ir 24 dienomis. Paskutiniąją konsultacijų dieną moksleiviai bus pakviesti dalyvauti ir streso valdymo paskaitoje. Registracija į konsultacijas bus skelbiama VDU internetiniame puslapyje mindaugas.vdu-lt.tit.lt. Sekite informaciją!

Be jau tradicija tampančių konsultacijų abiturientams, kovo 27 dieną VDU kviečia visus moksleivius dalyvauti interaktyviame renginyje „Moksleivių diena VDU“. Tai pirmą kartą universitete organizuojamas vienos dienos renginys moksleiviams ir gimnazistams. Jo metu moksleiviai bus kviečiami praleisti visą dieną kartu su VDU studentais ir dėstytojais: dalyvauti paskaitose, diskusijose, susipažinti su universiteto aplinka, daugiau apie studijas sužinoti specialiuose informaciniuose renginiuose. Jaunatvišką universiteto dvasią moksleiviai pajus sudalyvavę specialiuose tos dienos kultūriniuose renginiuose.

Vasario–balandžio mėnesiais moksleivius, mokytojus ir tėvelius į specialius renginius pakvies ir atskiri universiteto fakultetai bei katedros. Vasario mėnesį Fizikos katedros dėstytojai lankysis Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių vidurinėje mokykloje, kur pasakos moksleiviams apie vandenilio energetikos technologijas, kovo mėnesį Anglų filologijos katedra moksleivius pakvies į jaunojo vertėjo klubo „FUEL“ įkūrimo renginį, o balandžio mėnesį Lietuvių literatūros katedra paskelbs moksleivių kūrybos konkursą. Išsamią informaciją apie VDU renginius moksleiviams vasario – balandžio mėnesiais rasite VDU renginių moksleiviams kalendoriuje.

Iki pasimatymo Vytauto Didžiojo universitete!

Daugiau informacijos teikia:

VDU Studijų marketingo tarnyba