Startuoja 9-asis projektas „Moksleivi, pabūk studentu“

1049

Jau devintąjį kartą iš eilės moksleiviai iš visos Lietuvos turi galimybę pamatyti studijas iš arti: pasirinkti tinkamą studijų programą iš visų galimų, įsitikinti aukštojo mokslo kokybe, įsilieti į universiteto veiklą, lankyti paskaitas drauge su studentais bei pasisemti neįkainojamos patirties. Šis projektas – tai unikali galimybė gauti savaitės laiko studento stažą dar būnant moksleiviu. Registracija – iki spalio 13 d. (imtinai).

Projekto pagrindinis tikslas – supažindinti 10-12 klasių moksleivius su pasirinktomis studijų programomis, naujais žmonėmis, dėstytojais bei universiteto tvarka. Moksleiviai ne tik lankys pasirinktas paskaitas, bet ir susipažins su įvairių tarnybų darbuotojais, organizacijų vadovais bei jų veiklomis, kitais mokiniais iš įvairių Lietuvos vietų ir Studentų atstovybės nariais. Taip pat moksleiviams bus skirta ekskursija po universiteto erdves ir Kauno miestą bei kitos pramogos. Viso projekto metu su moksleiviais draugaus mentoriai, kurie atsakinės į iškilusius klausimus ir padės nepasiklysti universiteto erdvėse.

Šis projektas įgauna vis didesnę svarbą – jis suteikia galimybę moksleiviams, stojantiems į Vytauto Didžiojo universitetą, išankstiniu stojimu arba pretenduojant į valstybės nefinansuojamą vietą (vnf) ne per LAMA BPO sistemą gauti papildomai 0,5 balo prie bendro konkursinio balo.

Projektas „Moksleivi, pabūk studentu“ vyks spalio 24-28 d., lapkričio  7-11 d. bei lapkričio 21-25 d.

Registracija vyksta iki spalio 13 dienos imtinai.

Daugiau informacijos bei registracijos anketa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.