Šokėja I. Navickaitė ves šiuolaikinio šokio seminarą

1716

Spalio 18–19 dienomis VDU Šiuolaikinių menų katedroje (Vytauto pr. 71) vyks šiuolaikinio šokio seminaras, kurį ves profesionali šokėja Ieva Navickaitė. Registracija vyksta iki spalio 16 d.

Ieva Navickaitė – profesionali šokėja, baigusi „Idyllwild“ menų akademiją Jungtinėse Amerikos Valstijose. Studijų metu ji susipažino su tokiais mokytojais kaip Lillian Rose Barbeito, Stephanie Gilliland, Deborah Brockus, Chad Michael Hall, Ron Brown ir kt. Kaip šokėja, I. Navickaitė stažavosi, šoko ir dirbo įvairiose Londono šokio trupėse, garsioje Izraelio šiuolaikinio šokio trupėje „Kibbutz“, Kauno šokio teatre „Aura“, su nepriklausomais choreografais Sandra S. Chiu, Sharon Vaisvaser ir kt. Šiuo metu šokėja su Jerome Mayer rengia šokio spektaklį “W(o)men” ir ruošiasi pradėti repeticijas su izraeliete choreografe Reut Shemesh.

Pirmąją seminaro dalį sudarys dinamiška technikos pamoka, kurioje – ryškios ekstremalumo, kūno limitų, kontrolės ir jos nebuvimo panaudojimo, taip pat stabilaus, tvirto kūno paruošimo ir mėgavimosi judesio temos. Gana fiziška ir ištvermės reikalaujanti pamoka paruoš kūną specifiniam choreografiniam judesiui ir asmeninėms jo bei būsimų užduočių interpretacijoms.

Antrojoje seminaro dalyje bus gilinamasi į kūno, judesio ir jausmo santykį, jų proporcijas. Per iš lėto pridedamas kompozicijos užduotis, darbą porose, žaidimus ir improvizaciją, bus stengiamasi suasmeninti ir individualizuoti judesį neprarandant jo formos. Dalyviai eksperimentuos su skirtingomis būsenomis bei situacijomis, stebėdami kaip tai paveikia judesį.

Registracija vyksta iki spalio 16 d. el. paštu agne.auguleviciute@gmail.com.

Tvarkaraštis

Data Laikas Seminaro dalis
Spalio 18 d. 15.30 – 17.00 B lygis, 1 dalis
17.10 – 18.40 A lygis, 1 dalis
19.00 – 21.30 A ir B lygiai, 2 dalis
Spalio 19 d. 10.00 – 12.00 B lygis, 1 dalis
12.10 – 14.10 A lygis, 1 dalis
14.30 – 17.30 A ir B lygiai, 2 dalis
  • A lygis – pažengusieji, profesionalai, turintys didelę šokio patirtį
  • B lygis – pradedantieji, neturintys didelės šokio patirties

Daugiau informacijos teikiama VDU Menų centro tinklalapyje ir Akademinio judesio teatro „Facebook“ puslapyje.

Seminaro skrajutė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.