Sočio projektas – menas ar žurnalistika?

1716

Sausio 15 d., penktadienį, 15 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) vyks olandų kūrėjų tandemo – fotografo Robo Hornstra ir publicisto Arnold van Bruggen – paskaita „Sočio projektas – menas ar žurnalistika?“.

Šių dviejų autorių projektas „The Sochi Project“ yra laikomas chrestomatiniu lėtosios fotožurnalistikos pavyzdžiu – jo medžiaga apie pasiruošimo Žiemos olimpinėms žaidynėms laikmečio pasikeitimus ir įtampas šiaurės Kaukazo regione rodoma parodų pavidalu ir leidžiama teminėse knygose.

Kiek vėliau, 17 val., fotomeno festivalis „Kaunas Photo“ kviečia į Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galeriją (Nepriklausomybės a. 12), kur vyks olandų fotografo Rob Hornstra ir publicisto Arnold van Bruggen „lėtojo žurnalizmo“ chrestomatinės parodos „Sočio projektas: Kaukazo karo ir turizmo atlasas“ atidarymas.

Ši paroda – penkerius metus trukusio darbo ir daugybės kelionių į Kaukazą rezultatas: fotografijos, žemėlapiai ir aiškinamieji tekstai atskleidžia Rusijos miesto Sočio ir jo apylinkių istoriją bei drastiškas transformacijas ruošiantis 2014 m. Žiemos olimpinėms žaidynėms. Paroda, aplankiusi dešimtis galerijų ir muziejų – nuo Niujorko iki Delio – kiekvienoje meno erdvėje pateikiama kitaip. Kaune ji veiks iki vasario 21 d.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus