Socialinių mokslų fakulteto dekanas – A. Krupavičius

Nuo lapkričio 2 d. VDU Socialinių mokslų fakulteto dekano pareigas pradėjo eiti politologas, istorikas, humanitarinių mokslų daktaras prof. dr. Algis Krupavičius.

Prof. dr. A. Krupavičius yra VDU dėstytojas nuo 1992 metų. Jau du dešimtmečius jis atlieka tyrimus Karaliaus koledže, Londono universitete. 1995-1996 m. mokslininkas dėstė Šiaurės vakarų universitete Čikagoje. Ketverius metus, nuo 1991 m. iki 1995 m., A. Krupavičius ėjo Lietuvos politologų asociacijos prezidento pareigas. Šiuo metu jis jau daugiau nei dešimtmetį yra Lietuvos mokslo tarybos ekspertas, Lietuvos aukštojo mokslo tarybos narys ir Europos rinkimų studijos atstovybės Lietuvoje direktorius.

Profesoriaus mokslinės veiklos kryptys: lyginamoji ir viešoji politika, partijos, partinės sistemos ir rinkimai, kiekybiniai ir kokybiniai socialinių tyrimų metodai.