Socialinio darbo dienoje – tarpusavio santykių svarba

265

Kovo 19 dieną viso pasaulio socialinio darbo profesionalai minės Tarptautinę socialinio darbo dieną. Kiekvienais metais yra pasirenkama aktualiausia tema, į kurią socialiniai darbuotojai kviečia savo bendruomenes, darbovietes ir visą pasaulį atkreipti ypatingą dėmesį. 2019 metai yra skirti žmonių tarpusavio santykių svarbai.

Socialiniai santykiai tarp žmonių yra itin svarbūs, nes kuria tarpusavio ryšius, saitus su savo aplinka ir ateitimi. VDU SMF Socialinio darbo katedra kviečia šalies socialinio darbo praktikus, mokslininkus ir politikus susitikti ir kelti aktualiausius žmonių tarpusavio santykių klausimus bei ieškoti geriausių jų sprendimų. Diskusijų forumas vyks kovo 19 d., antradienį, nuo 11 val. VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g.66, 206 aud.).

Ši tradicija prasidėjo 1983 m., kai Tarptautinė socialinių darbuotojų asociacija (IFSW) subūrė kitas socialinio darbo profesines organizacijas, siekdama, kad socialinio darbo indėlis į tarptautinį bendradarbiavimą būtų įvertintas pasauliniame kontekste.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.