Skelbiami mokslinių stažuočių ir doktorantūros studijų stipendijų konkursai

2287

Kviečiame dalyvauti konkursuose Prancūzijos vyriausybės stipendijoms, skirtoms trumpalaikėms mokslinėms stažuotėms ir doktorantūros studijoms, gauti.

Stipendijos doktorantūros studijoms yra skirtos finansuoti doktorantūros disertacijoms. Jos yra skiriamos 3 metams, kiekvienais metais po 3 mėnesius. Jei studijos numatomos nuo rugsėjo 1 d., dokumentai turi būti atsiųsti iki 2011 m.
balandžio 1 d.


Stipendijos mokslinėms stažuotėms
yra skiriamos Lietuvos doktorantų, jaunųjų mokslininkų ir mokslininkų mobilumui, kurių atliekamiems darbams yra būtini moksliniai tyrimai ar / ir studijos Prancūzijoje, trunkantys nuo vieno iki dviejų mėnesių. Stipendijos tikslas yra taip pat stiprinti Lietuvos ir Prancūzijos mokslinių tyrimų įstaigų bendradarbiavimą.

Pavasario atranka: jei mokslinės stažuotės numatomos tarp kovo 15 ir rugpjūčio 31 dienos, dokumentai turi būti atsiųsti iki vasario 15 dienos;
Rudens atranka: jei mokslinės stažuotės numatomos tarp rugsėjo 1 ir gruodžio 31 dienos, dokumentai turi būti atsiųsti iki liepos 15 dienos.

Daugiau informacijos
apie stipendijų skyrimo kriterijus, procedūras, stipendininkų įsipareigojimus rasite šiuo adresu:  www.centrefrancais.lt
Informaciją apie stipendijas taip pat teikia Giedrė Bernotaitė (el. paštas giedre.bernotaite@diplomatie.gouv.fr, tel. : 8 5 219 96 30) 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.