Skelbiami esė konkurso „Small Wonders of Life“ nugalėtojai

VDU Anglų filologijos katedra sveikina konkurso „Small Wonders of Life“ prizininkus ir visus, panorusius išbandyti savo jėgas. Pasibaigus trečiajam konkurso etapui, komisija atrinko nugalėtojus dvejose amžiaus grupėse.

9-10 klasių grupė

1 vieta – Greta Steponaitytė, 10 kl. Kelmės „Aukuro“ vidurinė mokykla;  mokytoja Laima Miestauskienė.
2 vieta – Agnė Mišeikaitė, 9 kl. Gausantiškių Antano Valaičio vidurinė mokykla, Jurbarko raj.; mokytoja Albina Masaitienė.
3 vieta – Deividas Tavoras, 10 kl. Velžio gimnazija, Panevėžio raj.; mokytoja Liudmila Maksimova.

11-12 klasių grupė

1 vieta – Rosita Skrodenytė, 12 kl. Kelmės Jono Graičiūno gimnazija; mokytoja Ineta Leščiauskienė.
2 vieta – Julianna Cerenkova, 12 kl. Vilniaus Jono Pauliaus II-ojo gimnazija; mokytoja Eleonora Žilinska.
2 vieta – Erika Petravičiūtė, 12 kl. Jonavos Senamiesčio gimnazija; mokytoja Gėja Mukienė
3 vieta – Karolis Linauskas, 11 kl. Kauno Antano Smetonos vidurinė mokykla; mokytoja Elena Pažereckienė.

Vasario 27 d., šeštadienį, 9 val. konkurso prizininkai kviečiami atvykti į Vytauto Didžiojo universiteto didžiąją salę (S. Daukanto g. 28, Kaunas). Nemokamų konsultacijų abiturientams atidarymo metu jiems bus įteikti apdovanojimai. Smulkesnę informaciją rasite socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „VDU moksleiviams“.

„Iš tikrųjų visos 313 esė yra tarsi tie gražūs gyvenimo stebuklai, iš kurių susideda mūsų dienos ir metai. Džiugu, kad moksleiviai tokie pastabūs, jautrūs šalia esantiems žmonėms ir įvykiams. Net ir tie, kurie neužėmė prizinių vietų, turėtų jaustis nugalėtojais“, – sakė Anglų filologijos katedros vedėja doc. Ingrida Žindžiuvienė.

Aktyviausiai konkurse dalyvavo šios mokyklos: Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija (17 esė), Kauno Ąžuolo katalikiškoji vidurinė mokykla (13 esė), Kauno Jono Basanavičiaus vidurinė mokykla (13 esė), Klaipėdos Baltijos gimnazija (12 esė), Kauno Sargėnų vidurinė mokykla (10 esė), Kauno KTU gimnazija (8 esė).