Skelbiamas priėmimas į VDU magistrantūros studijas

6524

Vytauto Didžiojo universitetas, vykdantis studijas, paremtas artes liberales principais, nuo birželio 1 dienos skelbia priėmimą į daugiau nei 40 magistrantūros studijų programų. Stojantiesiems šiais metais siūlomas platus spektras studijų programų: tarpdisciplininių, jungtinių, dvigubo diplomo su užsienio partneriais, studijų programų, vykdomų anglų kalba, programų, vykdomų Kaune bei Vilniuje ir kitų, studijuojančiojo ir darbo rinkos poreikius atitinkančių studijų programų.

Šiais metais priėmimas skelbiamas į naujas studijų programas: Industrinė ekologija, Migracijos politika ir diasporų istorija bei Baudžiamoji ir verslo teisė. Vilniuje bus vykdomos Diplomatijos, Socialinės demografijos bei Migracijos politikos ir diasporų istorijos studijų programos. Visos studijų programos pritaikytos dirbantiems, studijos vyksta vakariniu metu.

Vykdomas priėmimas į dvigubo diplomo studijų programas: Tarptautinė ekonomika, Finansai bei Tarptautinė komercija ir marketingas, kurias baigus studentai įgis ne tik VDU, bet ir užsienio aukštosios mokyklos (Trento universiteto (Italija), Liuveno katalikiškojo universiteto (Belgija), ar Norvegijos verslo mokyklos) diplomą, bei jungtinę studijų programą Sociolingvistika ir daugiakalbystė, kurią baigus įgyjamas VDU, Johannes Gutenberg universiteto (Vokietija), Stokholmo universiteto (Švedija) bei Tartu universiteto (Estija) jungtinis diplomas.

Studijų programos „Kultūros paveldas ir turizmas“ absolventai  įgis ne tik paveldo magistro diplomą, bet ir Valstybinio turizmo departamento patvirtintą kvalifikacinį gido pažymėjimą, o baigusieji Socialinių mokslų fakulteto „Socialinė antropologijos“  programą turės galimybę gauti Pietų Ilinojaus universiteto (JAV) antropologijos magistrinių antropologijos studijų sertifikatą kaip papildomą kvalifikaciją.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 4 pageidavimų, juos išdėstant prioriteto tvarka.

Prašymus galima pateikti iki birželio 29 d. 24 val. VDU absolventai turi pateikti tik registracijos mokesčio kvito kopiją (rekvizitus rasite čia), asmens tapatybės dokumentą, jei keitėsi asmens duomenys, bei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytus dokumentus. Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas.

Birželio 28 dieną vyks stojančiųjų motyvacijos vertinimas, stojant į studijų programas, kurių priėmimo sąlygose numatytas motyvacijos vertinimas. Stojantieji privalo dalyvauti motyvacijos vertinime nurodytu laiku. Jei stojantieji dėl objektyvių priežasčių motyvacijos vertinime negali dalyvauti, turi iš anksto apie tai pranešti studijų programą vykdančiam fakultetui ir susiderinti dėl motyvacijos pokalbio vertinimo galimybių vaizdo konferencijos būdu. Papildomas motyvacijos vertinimas vyks birželio 30 d. 13 val.

Birželio 30 d. ir liepos 3 d. vyks diagnostinis anglų kalbos testas tiems, kurie yra baigę kitas aukštąsias mokyklas ir jei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytas būtinas akademinės anglų kalbos kalbos lygis ir stojantysis nepateikė anglų kalbos liudijančio dokumento. Pildydami prašymą stojantieji turi pažymėti dieną ir laiką, kuriuo metu pageidauja atlikti diagnostinį anglų kalbos testą.

Stojantieji į Muzikos akademijos magistrantūros studijų programą Atlikimo menas turi pristatyti pasiekimų portofolio ir dalyvauti stojamuosiuose egzaminuose (birželio 16-19 dienomis), jei nėra VDU absolventai, nurodytomis datomis.

Visą informaciją apie 2017 m. priėmimą į nuolatinės formos magistrantūros studijas rasite čia.

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas:

  • VDU Studijų departamentas
  • Adresas S. Daukanto g. 27, LT-44249, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 327 963
  • El. paštas studijos@vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.