Vyksta priėmimas į doktorantūros studijas

2020

Prašymų dalyvauti konkurse į doktorantūros studijas pateikimo terminai jau artėja į pabaigą. Visa informacija apie šiais metais vykdomą priėmimą yra skelbiama VDU tinklalapio skiltyje „Priėmimas į doktorantūros studijas“.

VDU Mokslo tarnyba kviečia atidžiai skaityti pasirinktos doktorantūros studijų krypties konkurso sąlygas ir tvarką, nes kiekvienoje mokslo kryptyje jos šiek tiek skiriasi. Konkurso sąlygose nurodyti kvalifikaciniai reikalavimai kandidatui, atrankos kriterijai, kandidatų konkursinio balo sudarymo tvarka, dokumentai, kuriuos privaloma pateikti, ir svarbiausios datos – dokumentų teikimo terminai, priėmimo posėdžių datos ir kt.

Taip pat prie kiekvienos mokslų krypties yra pateiktos tematikos, į kurias šiemet galima stoti, bei galimi doktorantūros vadovai tose tematikose. Pridedama ir prašymo forma bei atitinkamos doktorantūros krypties reglamentas. Norintys dalyvauti doktorantūros studijų konkurse kviečiami atidžiai susipažinti su pateikiamais dokumentais ir taip išvengti galimų nesklandumų.

Konkrečias datas iki kada priimami dokumentai galima rasti prie atitinkamos mokslo krypties.

Daugiau informacijos

  • dr. Karolina Čepurnienė
  • VDU Mokslo tarnyba
  • Adresas Laisvės al. 53–207, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 209 815 (vidaus – 1467)
  • El. paštas k.cepurniene@mt.vdu.lt

Apie doktorantūros studijas

2011 m. universitetui įgijus doktorantūros teisę 18-oje mokslo krypčių kartu su kitomis Lietuvos bei užsienio aukštojo mokslo ir tyrimų institucijomis, doktorantūros studijos buvo iš esmės atnaujintos – jos tapo jungtinės ir tarpinstitucinės. Kiekvienoje mokslo kryptyje buvo sutelktos ir apjungtos geriausių šalies (o kai kuriose kryptyse – ir užsienio) mokslininkų pajėgos bei sukurti įvairių mokslo krypčių doktorantūros studijų tinklai. Šis inovatyvus doktorantūros studijų modelis įgalina konsoliduoti geriausią dalyvaujančių institucijų mokslinį potencialą, žinias ir patirtį, naudoti bendrą institucijų infrastruktūrą ir išteklius, efektyviau spręsti tyrimų kokybės klausimus, įgalinti didesnę vidinę ir išorinę mokslinę kritiką, atvirumą ir nešališkumą, padeda išvengti temų ir tyrimų dubliavimo, skatina drauge koordinuoti įvairaus pobūdžio tyrimus bei užtikrinti aukščiausią jų kokybę.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus