Skelbiamas piešinių konkursas „Tiltas tarp Lietuvos ir Japonijos“

2423

VDU japonistikos klubas „Hashi“ šių metų rugsėjį šves dešimties metų veiklos jubiliejų. Džiaugdamiesi šia sukaktimi, jo nariai visus besidominčius Japonija dalyvauti piešinių konkurse  „Tiltas tarp Lietuvos ir Japonijos“.

Konkursiniai darbai turi atitikti šiuos reikalavimus:

1. Autorius konkursui gali pateikti tik vieną savo darbą.
2. Darbas turi atitikti konkurso temą. Norime visus dalyvius paskatinti prisiminti ir pagalvoti, kas gali atspindėti ryšį ar būti geriausiu tiltu tarp Lietuvos ir Japonijos. Galbūt tai renginys, organizacija ar tavo geriausias draugas. Nutieskime tiltą iki Japonijos kartu!
3. Kūrinys turi būti visiškai autentiškas, anksčiau niekur nepublikuotas. Bet koks autorines teises pažeidžiantis darbas nebus pateikiamas komisijai.
4. Įžeidžiančio turinio, neatitinkantys socialinių ir moralinių normų darbai į konkursą nebus priimami.
5. Konkurse gali dalyvauti bet kokia tradicine, t.y. ne kompiuterine technika atlikti kūriniai. Tinka įvairios priemonės: dažai, pieštukai, flomasteriai, tušas ir t.t.
6. Darbas turi būti A4 formato. Ant languoto, su linijomis ar kitokio ne vienos spalvos popieriaus atlikti darbai nebus vertinami.
7. Kitoje darbo pusėje turi būti užrašytas autoriaus vardas, pavardė, amžius, telefonas, elektroninis paštas, darbo atlikimo technika, pavadinimas.
8. Kūrinys iki šių metų rugpjūčio 27 d. turi būti atneštas arba atsiųstas šiuo adresu: „Hashi“ piešinių konkursui, Vytauto Didžiojo universitetas, Vaižganto g. 30, 44001 Kaunas.

Atsiųstų darbų originalumą, temos išpildymą vertins autoritetinga komisija, o nugalėtojo laukia vertingas prizas ir kvietimas į „橋 Hashi” gimtadienio šventę. Kitų dalyvių darbai papuoš VDU Azijos studijų centrą.
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.