Konkurso studijoms pagal „Erasmus+“ rezultatai

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba skelbia konkurso studijoms pagal „Erasmus+“ programą rezultatus – sąrašą studentų, atrinktų „Erasmus+“ studijoms su stipendija.

Konkurse laimėję studentai turės galimybę įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariais bei VDU ambasadoriais.

Atrankoje galėjo dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai. Studentai su specialiaisiais poreikiais turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Studentų, atrinktų „Erasmus+“ studijoms su stipendija, sąrašas

Daugiau informacijos apie „Erasmus+“ studijas, partnerines užsienio aukštojo mokslo institucijas, atrankos kriterijus, stipendijų dydžius:

„Erasmus+“ koordinatorės Tarptautinių ryšių tarnyboje

• Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, Menų fakultetas ir Muzikos akademija
  • Eglė Januškevičienė
  • Telefonas(8 37) 327 981
  • El. paštas E.Januskeviciene@trt.vdu.lt
  • Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Socialinių mokslų fakultetas ir Teisės fakultetas
  • Milda Karčiauskaitė
  • Telefonas(8 37) 327 981
  • El. paštas M.Karciauskaite@trt.vdu.lt
  • Humanitarinių mokslų fakultetas, Gamtos mokslų fakultetas, Informatikos fakultetas ir Katalikų teologijos fakultetas