Skelbiamas Informatikos testą išlaikiusiųjų sąrašas

6097 2

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia sąrašą studentų, kurie išlaikė Informatikos testą ir yra atleisti nuo D grupės dalyko Informatika.

Sąrašai pagal fakultetus

Ekonomikos ir vadybos fakultetas
Gamtos mokslų fakultetas
Humanitarinių mokslų fakultetas
Informatikos fakultetas
Katalikų teologijos fakultetas
Muzikos akademija
Menų fakultetas
Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas
Socialinių mokslų fakultetas
Teisės fakultetas

Studentai, kurių pavardžių nėra sąraše (neišlaikę arba nelaikę testo), privalo registruotis į D grupės dalyką Informatika.

D grupės dalyką Informatika privaloma išklausyti per pirmuosius studijų metus.

Studentai turintys ECDL pažymėjimus arba išlaikę valstybinį informacinių technologijų egzaminą ir nepateikę testavimo komisijai ECDL pažymėjimo  arba atestato kopijų, bet norintys būti atleisti nuo D grupės dalyko Informatika, atitinkamas kopijas gali pristatyti į Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos 8, 409 kab.) arba atsiųsti el. paštu dek@if.vdu.lt iki 2014 m. rugsėjo 26 d.

Studentai šiais metais perstoję į VDU ir sėkmingai išlaikę Informatikos testą 2007-2013 m., turi kreiptis į savo fakulteto, kuriame studijuoja dekanatą ir parašyti prašymą, kad būtų užskaityta Informatikos dalyko įskaita.

Po 2014 m. rugsėjo 26 d. ECDL pažymėjimų bei atestatų kopijos nebebus priimamos ir studentai privalės registruotis į D grupės dalyką Informatika.

Studentai, kurie negalėjo atvykti laikyti testo rugpjūčio 26 d., Informatikos testą galės laikyti 2014 m. rugsėjo 22 – rugsėjo 26 dienomis Informatikos fakulteto dekanate (Vileikos g. 8, 409 kab.) nuo 9.00 iki 16.00 val.

Komentarai

Aurelijus

Cia testas ne 20 klausimu atsakyt, o kaip XLS atsidaryt... (man su android) (office suite 7 veikia), bet gal buvo galima padaryt paprastesni priejima, bent lengvesni nei testas?

Lora

Sveiki, Kada rugseji laikiusiuju testa atsakymai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.