„Skandinavijos dienų 2018“ renginiai kvies pažinti šalių kultūrą

764

Balandžio 24–26 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto erdvėse vyks renginių ciklas „Skandinavijos dienos 2018“, skirtas visai universiteto bendruomenei ir visuomenei.

Balandžio 24 d., antradienį, laukia šventinė popietė, kurios metu bus pristatomos svarbiausios Skandinavijos šalių šventės: jų atributika, maistas. Taip pat šio renginio metu vyks neformalus susitikimas su prof. dr. Sigute Radzevičiene, kurio metu dėstytoja su studentais kalbėsis apie vertėjo darbą ir vertimus, o doc. dr. A. Gustaitienė pristatys vieną žymiausių švedų-lietuvių kalbų vertėjų – E. Stravinskienę.

Balandžio 25 d., trečiadienį,  Stokholmo universiteto doc. dr. Lilita Zalkalns skaitys paskaitą apie modernią Švediją. Vėliau vyks kone svarbiausias „Skandinavijos dienų 2018“ renginys – Skandinavijos protmūšis, kurio metu bus galima išbandyti savo jėgas ir praplėsti žinias apie Skandinavijos regioną (būtina registracija el. paštu skandinavijos.dienos@gmail.com).

Balandžio 26 d., ketvirtadienį, vyks uždaromasis renginys, kurio metu organizatoriai kvies Skandinavijos šalių kultūrų ir kalbų studentus praleisti laiką kartu gilinantis į įvairias šio regiono sritis bei ramaus pobūdžio pramogas.

VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 4 aukšto fojė) veikia paroda „Švedija nuo A iki Ö“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.