Šiemet VDU – tarptautinės konferencijos IVUS 2019 šeimininkai

Balandžio 25-ąją VDU Informatikos fakultete (Vileikos g. 8) įvyks 24-oji tarpuniversitetinė konferencija „Informacinė visuomenė ir universitetinės studijos“ (IVUS 2019).

Konferencija IVUS 2019 yra tradicinis kasmet vykstantis renginys, kurį nuo 1995 metų paeiliui organizuoja trys Kauno universitetai: Vilniaus universiteto Kauno fakultetas, Kauno technologijos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas.

Renginys – tarptautinis. Universitete lankysis užsienio svečiai iš Lenkijos, Latvijos, Italijos, Ukrainos, Sakartvelo, Irano, Turkijos, Pakistano, Bosnijos ir Hercegovinos, Indijos, Nigerijos.

Konferencijoje kviečiami dalyvauti įvairių studijų pakopų studentai ir jaunieji mokslininkai, studijuojantys ir tyrinėjantys informacinių technologijų, kompiuterių mokslus, inžineriją, informatiką, elektroniką ar matematiką.

Šių metų IVUS konferencija – jungtinis renginys, apjungiantis tris konferencijas – IT2019, ICYRIME2019, SYSTEM2019. Konferencija suburia bakalaurantus, magistrantus, doktorantus bei jaunuosius mokslininkus dalytis idėjomis, pristatyti savo tyrimų rezultatus ir užmegzti ryšius su kitais mokslininkais bei verslo atstovais. Renginyje taip pat laukiami ir pristatomų sričių teoretikai bei praktikai.

Visa reikiama informacija yra patiekiama konferencijos puslapyje. Konferencija vyks anglų kalba.

Renginio programa bus paskelbta vėliau IVUS 2019 puslapyje.

Konferencijos organizatorius – prof. dr. Tomas Krilavičius.