Seminare teisininkai konsultuos apie asmens duomenų apsaugos reformą

1121

Siekiant supažindinti įmonės vadovus ir kitus suinteresuotuosius asmenis apie asmens duomenų apsaugos reformą bei padėti geriau jai pasiruošti, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kartu su Advokatų profesine bendrija Viliušis ir Astromskis bei kompanija „Duomenų saugumas“, „DevSlate“ grupės nare, vasario 9 d., 9-13 val. rengia nemokamą praktinį seminarą „Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas“.  Negalintys atvykti į seminarą, jo transliaciją galės stebėti internetu, nuoroda.

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. asmens duomenų apsaugos teisinio reguliavimo laukia nemaži pokyčiai. Visose Europos Sąjungos valstybėse narėse, tarp jų ir Lietuvoje, bus pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, kuris žymi svarbiausią pasikeitimą asmens duomenų apsaugos srityje per pastaruosius 20 metų.

Šia reforma siekiama teisinį reguliavimą pritaikyti esamai ir būsimai realybei, aktyviai visuomenės veiklai, susijusiai su asmens duomenų tvarkymu skaitmeninėje, elektroninėje erdvėje. Būtinybę turėti visose Europos Sąjungos valstybėse narėse vienodus ir atnaujintus asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus paskatino siekis užtikrinti vieną iš pagrindinių žmogaus teisių – teisę į asmens duomenų apsaugą

Pasiruošti šiems pokyčiams ypač svarbu iš anksto, nes atsižvelgiant į Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatas, susijusias su skaidrumu ar asmens teisių įgyvendinimu, įmonėms bus privaloma įdiegti naujas procedūras, apmokyti darbuotojus, o tam gali prireikti nemažų finansinių, informacinių technologijų, personalo, valdymo ar kitų išteklių.

Nepasiruošus arba netinkamai pasiruošus Bendrojo duomenų apsaugos reglamento įgyvendinimui, baudos įmonėms gali siekti iki 4% metinės pasaulinės apyvartos arba iki 20 mln. eurų (atsižvelgiant į tai, kuri suma didesnė).

Registracijos nuoroda (galimybę patekti į renginį turės tik užsiregistravę dalyviai).

Tiesioginės renginio transliacijos nuoroda. 

Seminaro programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.