loader image

Seminare aptars Trijų jūrų iniciatyvą

701

Balandžio 16 d., pirmadienį, 11–13 val., VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-311) vyks seminaras „Trijų jūrų iniciatyva – naujos Europos idėjos beieškant“. Renginį organizuoja Lenkijos institutas Vilniuje, bendradarbiaudamas su Rumunijos ir Lenkijos ambasadomis bei VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetu.

Trijų jūrų iniciatyva yra bendradarbiavimo platforma, kurią inicijavo Lenkija ir Kroatija kartu su dvylika valstybių, esančių tarp Adrijos, Baltijos ir Juodosios jūrų. Bendradarbiavimo formato tikslas – stiprinti Europos Sąjungos sanglaudą stiprinant Centrinės Europos šalių infrastruktūrą, energetinį ir ekonominį bendradarbiavimą. Trijų jūrų iniciatyva gali būti regiono šalių galimybė įveikti infrastruktūrines kliūtis ir suprasti abipusį rinkų patrauklumą. Trijų jūrų iniciatyvos nariai yra: Austrija, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Estija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija.

Seminare dalyvaus dr. Paweł Ukielski (Lenkijos mokslų akademijos Politikos mokslų institutas, Lenkija), Olivia Toderean (Politinės analizės ir planavimo departamentas, Užsienio reikalų ministerija, Rumunija), Alexandra Damian (Politikos analizės ir planavimo departamentas, Užsienio reikalų ministerija, Rumunija), prof. Alpo Rusi (Suomija). Seminarą ves politologas, VDU lektorius Mindaugas Norkevičius.

Daugiau informacijos (anglų k.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.