Seminare – apie savivaldybių bendradarbiavimo situaciją Lietuvoje

345

Rugsėjo 25 d., trečiadienį, nuo 15 val., Prezidento V. Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25, II a., seminarų salė), vyks diskusija-seminaras „Savivaldybių bendradarbiavimo ieškant: viešosios paslaugos ir gyventojų įsitraukimas“, kurioje dalyvauti kviečiami universiteto dėstytojai, studentai bei savivaldybių praktikai, besidomintys savivaldos ir bendruomenių vystymo klausimais.

Seminare pranešimus skaitys ir diskutuos Socialinių mokslų fakulteto Socialinių tyrimų centro tyrėjų tarpdisciplininė komanda, dalyvavusi Lietuvos mokslo tarybos finansuojame moksliniame projekte „Savivaldybių bendradarbiavimas teikiant viešąsias paslaugas: tinklinės valdysenos galimybes ir viešojo intereso dilema Lietuvoje“ (Nr.S-MIP-17-3): projekto vadovė Jurga Bučaitė-Vilkė, Viešojo administravimo katedros tyrėjai Aistė Lazauskienė, Arvydas Mikalauskas, Vaida Leščauskaitė. Pagrindinis tyrimo sumanymas buvo atskleisti ir įvertinti Lietuvos savivaldybių tarpinstitucinio bendradarbiavimo ir tinklinės valdysenos potencialą,  akcentuojant viešųjų paslaugų teikimo organizavimą ir viešojo intereso bei gyventojų dalyvavimo klausimą.

Seminare siekiama paskatinti diskusiją apie dabartinę savivaldybių bendradarbiavimo situaciją Lietuvoje, ieškant naujų viešųjų paslaugų teikimo būdų. Bus pristatomi su savivaldos pokyčiais susiję klausimai ir remiamasi atliktais tyrimais, siekiant išsiaiškinti, kokios yra kooperavimosi savivaldybių lygmenyje prielaidos, priežastys bei pasekmės, kaip keičiasi savivaldybių teikiamos paslaugos, kokį vaidmenį dėl viešųjų paslaugų prieinamumo ir kokybės vaidina vietos gyventojai ir bendruomenės.

Daugiau informacijos teikia: Jurga Bučaitė-Vilkė (jurga.bucaite-vilke@vdu.lt).

Seminaro programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.