Sėkmingai startavo „VDU vasaros mokykla 2012“ (VIDEO)

Birželio 10 d. visas būrys moksleivių įsikūrė VDU „Baltijos“ bendrabutyje. Čia jų laukė VDU Studijų marketingo tarnybos komanda. Visi nekantravo susipažinti vieni su kitais ir išbandyti studentiško gyvenimo privalumus bendrabutyje.

Išaušus pirmadieniui „VDU vasaros mokyklos“ dalyviai, gyvenantys tiek Kauno mieste, tiek bendrabutyje skubėjo į pirmąsias savo paskaitas VDU erdvėse.

Moksleivė Ema iš Telšių susižavėjusi vaizdais, kurie atsivera žvelgiant pro bendrabučio langus. Anot jos, tai puiki galimybė susipažinti su tikro studento gyvenimu.

Ignui iš Rietavo didžiausią įspūdį paliko itin draugiška aplinka. „Gyvenu bendrabutyje ir jau susipažinau su studentais iš užsienio, kurie atvykę pagal Erasmus mainų programą, jie labai draugiški. Taip pat labai dėmesingi ir dėstytojai bei kiti universiteto studentai, man čia labai patinka“, – pasakojo Ignas.

„VDU vasaros mokykla 2012“ skirta vyresniųjų klasių moksleiviams, kurie nori pagilinti žinias juos dominančiose srityse, atlikti įdomias praktines užduotis, naudingai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų iš visos Lietuvos.

Visą savaitę moksleiviai lankys išsirinktus pačių įvairiausių sričių užsiėmimus – teisės, politikos, ekonomikos, gamtos ir socialinių mokslų, menų, informacinių technologijų, skirtingų kalbų ir kultūrų. Kiekvieną popietę atėjusiųjų lauks studentiškos pramogos įdomiausiose Kauno vietose. Moksleiviams, visą savaitę lankiusiems pasirinktus kursus, bus išduodami pažymėjimai, o paskutinės dienos popietę vyks iškilmingas „VDU vasaros mokyklos 2012“ uždarymas.

„Tokios vasaros mokyklos idėja kilo iš didžiausios VDU vertybės – laisvės. Laisvės studijose, laisvės rinktis tai, kas tau patinka. Norėjome ir moksleiviams suteikti tokią galimybę, kuri leistų pasijausti VDU studentu ir pasisemti žinių, kurių jie patys trokšta. Moksleiviai, lankydami pasirinktus kursus, turės galimybę pasitikrinti, kurios sritys juos labiausiai domina ir galbūt tikslingai nukreips ateityje renkantis studijas ir profesiją“, – apie vasaros mokyklos idėją pasakojo VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė.

Išsamų fotoreportažą galima pasižiūrėti socialinio tinklapio Facebook grupėje VDU moksleiviams.

Renginį organizuoja VDU Studijų marketingo tarnyba.

Daugiau informacijos: tel. (8 37) 323 206, el. paštas darbuotojai@smt.vdu.lt.

Renginio plakatas

Renginio programa

09:00—12:00 Rytinė paskaita (vietų nebėra)

09:00–12:00 „IT dirbtuvės“ (Informatika)
09:00–12:00 „Atsakymai slypi gamtos pasaulyje“ (Gamtos mokslai)
09:00–12:00 „Virtualios kelionės į daugiakalbį pasaulį“ (Užsienio kalbos)
10:00–12:00 „Parduok save – kurdamas savo asmeninį įvaizdį“ (Marketingas)
10:00–12:00 „Aš, bendruomenė, visuomenė“ (Socialiniai mokslai)

13:00—15:00 Popietinė paskaita (vietų nebėra)

13:00–15:00 „Kelionė per Europos ir pasaulio kultūras“ (Humanitariniai mokslai)
13:00–15:00 „Atostogos su teise“ (Teisė)
13:00–15:00 „Menų laboratorijos“ (Menai)
13:00–15:00 „Lietuva Europos šeimoje“ (Politikos mokslai)
13:00–15:00 „Gulėdamas lenktynių nelaimėsi“ (Karjeros planavimas)

Daugiau „VDU vasaros mokyklos 2012“ nuotraukų galima rasti „Facebook“ puslapyje „VDU moksleiviams“.